zadávání úkolů od 25.5.

Milé děti, vážení rodiče,

zdravím Vás z otevřené školy. Ráda bych Vám dala pár informací k zadávání. Pokusím se zadávat vždy na týden podle jednotlivých předmětů: ČJ, MA a PK.

Prvouka bude totožná se třídou 2.A – Vaše děti budou potřebovat učebnici a sešit na zápisky. Pokud již stránky v sešitě došly, dělejte prosím na papír.

Jelikož děti s paní učitelkou již dokončily pracovní sešit ČJ a písanku, budu zadávat úkoly na pracovních listech, občas v učebnici a z čítanky. V následujícím období do konce roku bychom si v češtině měli zopakovat zejména slovní druhy. Podobně to bude z matematiky – procvičíme na pracovních listech početní výkony s čísly a násobilku, občas zadám cvičení ze 3. dílu H-Mat.

Pokud můžete pracovní listy tisknout, je to super, děti  vyplní. Pokud nemáte možnost tisku, je možno, že děti budou říkat odpovědi a Vy zapíšete nebo označíte. Zároveň se tím omlouvám všem, kteří nemohou tisknout pracovní listy. Některá procvičování jsou počítačová cvičení. Snad s tím nebude problém.

V případě jakýchkoli dotazů či pomoci s učivem se na mě neváhejte obrátit emailem calova@zseden.cz. Pokud byste chtěli zasílat nějaké fotky (momentky z domácí školy) můžete také na email nebo na tel. 604 300 768.