Návrat nejmladších žáků dne 18.11.

Vážení rodiče prvňáčků, druháčků a dětí z přípravné třídy,

věnujte prosím pozornost důležitým informacím v souvislosti s návratem dětí do školy a seznamte se s tím, co bude od 18. 11. 2020 až do odvolání jinak, než tomu obvykle bývá:

Roušky budeme ve škole nosit všichni, tedy i děti, celodenně. Roušky budeme snímat pouze kvůli pití, svačině a v době oběda. Proto vás prosíme, abyste děti vybavili minimálně dvěma rouškami na den. Dejte jim také sáček, do kterého budou použité látkové roušky ukládat.

Je třeba, aby děti měly teplé oblečení. Počítejte s tím, že ve škole budeme velmi často větrat a že denně budeme chodit ven –  dopoledne místo tělesné výchovy a zpěvu, protože cvičit a zpívat se zatím nesmí, a odpoledne s družinou.

Ranní družina nebude, protože není možné dodržet podmínku homogenity skupiny žáků jedné třídy. Školní družina bude v provozu od doby po skončení vyučování do 16,30 hod. (ne jako dříve do 17,30 hod.) Až do odvolání budou děti v družinách takto: Žabičky v oddělení Skřítek s Bc. Michaelou Novákovou, 1.A v oddělení Skokani s Alexandrou Kolínskou, DiS.,  1. B v oddělení Včelička s Annou Štempákovou, 1. C v oddělení Motýlek s Danou Novotnou, 2.A v oddělení Sluníčko s Barborou Hrabovskou, 2.B v oddělení Esa, esíčka s Jaroslavem Saidlem.

Comments are closed.