Třídní besídka a třídní vánoční burza

Vážení rodiče,

 na naší škole bývá tradičním zvykem každý rok ,, VÁNOČNÍ BURZA” , kdy děti mohou přinést nepotřebné hračky a jiné věci, které už nepotřebují a za nějakou korunu je prodat. Letos bohužel nemůže být vánoční burza společná v rámci celé školy, ale v naší třídě si můžeme udělat takový malý bleší trh v pondělí 21. 12. Kdo bude chtít něco přinést a prodat, samozřejmě může. Zároveň si děti mohou přinést nějaké drobné peníze, aby si mohly případně koupit něco od svých spolužáků.

Dále 22.12. v úterý budeme mít s dětmi dopoledne ve třídě ,,TŘÍDNÍ BESÍDKU”. Pokud bude chtít někdo svému spolužákovi přinést dáreček, tak může. Ve třídě budeme mít stromeček a tam si dárečky dáme. Dále si každý žák zítra vylosuje spolužáka, kterému přinese dárek pod stromeček. Takže každý dostane jeden dáreček určitě. 

Přeji Vám krásný adventní čas, Marcela Ritterová

P.S. : pokud by se náhodou nešlo do školy ve dnech 21. a 22.12. , přesuneme uvedené na čtvrtek 17. a  18.12. 

Comments are closed.