ŠvP – SVOR od 1.6. – 8.6.2021

Milí rodiče,

  • dnes dostanete v ŽK přihlášku na ŠVP, prosím o její vyplnění a zítřejší odevzdání. Dokumenty k bezinfekčnosti budu dávat v pondělí do ŽK a Vy jej přinesete v úterý k odjezdu.
  • odjezd od školy je 1.6. ve 13 hod ( dítě může jít ráno na 8 hod do školy, kufr mu dáte vedle vrátnice do šatny č.1 nebo dítě odvedete rovnou k autobusu na 12,45 hod )
  • příjezd před školu je 8.6. okolo 12 hod ( pokud si nemůžete vyzvednout dítě, může jít do družiny, ale musíte mě dopředu informovat, jinak počítám s tím, že si dítě převezmete )
  • částku 3 700,- kč zašlete do školní pokladny nejpozději ve středu
  • 2x antigenní testy po dobu ŠvP budou hrazeny z třídního fondu 1.B , kde nám pravidelně přispívá tatínek Péti, není o ně navýšena částka. Moc děkuji. 
  • ADRESA ŠvP : Anička Nováková, ZŠ Eden, 1.B, RS Star Line, Svor 8, 471 51
  • Min 2 pohledy mi dáte vyplněné tiskacím písmem pro své dítě, nenápadně 🙂 u autobusu

 

Seznam věcí s sebou:

Každé dítě musí mít povinně: boty na běhání (na míčové hry), nepromokavou obuv (holinky, outdoorová obuv, goratex), BAČKORY ZE ŠKOLY, nepromokavou bundu s kapucí (nebo pláštěnku), pokrývku hlavy (školní čepici ), 2x oblečení vhodné na sport a hry v lese, a to na teplé i chladné počasí (kraťasy, trička, tepláky, svetr), oděv na spaní, láhev na pití (0,5 l), funkční baterku, batůžek. 

Doporučené věci: kalhoty, triko s dlouhým rukávem nebo mikina, několik triček s krátkým rukávem, dostatek spodního prádla a ponožek, dostatek kapesníků, 2x teplé ponožky, ručník, toaletní potřeby (zejména mýdlo, kartáček na zuby, pasta na zuby), sluneční brýle, repelent nebo jiný přípravek proti klíšťatům ( bude mít dítě v zavazadle!) a opalovací krém, psací potřeby, plátěný pytel na špinavé prádlo, příruční zavazadlo vhodné na výlety, učební pomůcky dle zadání učitele. Dále je možné si s sebou vzít hračku, plyšáka a knížku, stolní hru. 

Věci dětem sbalte do !!!  1 !!! ZAVAZADLA

 Děti je třeba důkladně seznámit s obsahem zavazadla; seznam věcí je dobré jim vylepit na vnitřní stranu víka kufru ( není potřeba ). Provozovatel neručí za cennosti, které si dítě s sebou na školu v přírodě přiveze. Mobilní telefony  děti NEBUDOU MÍT, STEJNĚ TAK ANI JÍDLO V ZAVAZADLE. Děti vám zavolají 2x z mého mobilního telefonu. 

Učení : dopoledne se budeme učit 2 hodiny. Další 2 hodiny budeme venku. Děti si berou jen Vili a Lili, plus obě učebnice matematiky. Nic víc ! Písanku NE. 

Comments are closed.